Osobní trenérství

Před více než dvanácti lety jsem se rozhodl začít předávat své zkušenosti, sportovní techniky a na akademické půdě (UK FTVS Praha a UP FTK Olomouc) nabité vědomosti dalším začínajícím i pokročilým sportovním nadšencům, kteří se nebojí do toho vrhnout po hlavě stejně jako já. Své malé i velké sportovce učím, že pokud člověk chce něčeho dosáhnout a je ochoten proto něco ze svého pohodlí obětovat, většinou toho dosáhne a nic není nemožné.

Kontaktovat

Osobnímu trénování se věnuji přes dvanáct let. Kondičně jsem téměř sedm let spolupracoval s extraligovým volejbalovým týmem žen a juniorek PVK Přerov a dělal hlavního trenéra na kondičních soustředěních. Kondici jsem pomáhal zvyšovat i naší nejlepší badmintonistce Zuzce Pavelkové. Nyní chystám tréninkové plány hlavně triatlonistům-ironmanům s ambicemi kvalifikovat se na Ironman Hawaj: Martin Student, Jan Paparega, Vítek Kolařík, Milan Krohlák, Jirka Komínek, Roman Špičák, Jakub Langhammer - profesionální triatlonista s nejvyššími ambicemi, zatím v ½ ironmanech a další sportovci, kteří jen chtějí absolvovat závody v triatlonu od sprintů až po ironmany.

Aktivně spolupracuji i s laboratoří funkčního vyšetření na UP FTK Olomouc, s panem doktorem Michalem Botkem, aby jím změřené funkční údaje byly co nejefektivněji převedeny do tréninkových plánů jednotlivých sportovců.

Mimo osobní trénování a přípravy plánů, působím jako trenér plavců v Přerově od malých žáků až po kategorii masters, kde trénují i velká jména československého a přerovského plavání: Miroslav Milý, Tomáš Gadas, Pavel Lanč, Richard Skyva (českoslovenští reprezentanti své doby, skvělí sportovci, ale také lidé).

Jako trenér jsem možná blázen. Řídím se heslem: "kdo nemůže, ten se přemůže” a nebo "bolest je jen názor” (myšleno jako bolest svalů z únavy, ale pokud  se zeptáte těch, co již se mnou trénují, zjistíte, že to tak zlé není a výsledky všech dávají dostatečnou informaci o mých trenérských kvalitách… není to samozřejmě jen o tom).

Wellness víkend u Jardy

Plavecko (a společensko) sportovní kemp (Wellness víkend u Jardy) … s písničkou a na pohodu.

Bližší informace naleznete v sekci Novinky a akce.

Více

Někteří z mých svěřenců